Strona główna » Wiedza » Aktualności » Ogłoszono tekst jednolity rozporządzenia ws. NDS czynników szkodliwych dla zdrowia

Ogłoszono tekst jednolity rozporządzenia ws. NDS czynników szkodliwych dla zdrowia

08.07.17

7 lipca w załączniku do obwieszczenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 7.06.2017 r. ogłoszony został tekst jednolity rozporządzenia w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy.

articleImage: Ogłoszono tekst jednolity rozporządzenia ws. NDS czynników szkodliwych dla zdrowia fot. Thinkstock

Opublikowany tekst jednolity rozporządzenia z 6.06.2014 r. w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz.U. z 2017 r. poz. 1348) uwzględnia zmiany wprowadzone:
1) rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 27.06.2016 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz.U. poz. 944);
2) rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej z 27.06.2016 r. zmieniającym rozporządzenie w sprawie najwyższych dopuszczalnych stężeń i natężeń czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy (Dz.U. poz. 952).
Ogłoszenie tekstu jednolitego nie powoduje zmiany treści normatywnej rozporządzenia.

Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Dz.U.
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE