Strona główna » Wiedza » Aktualności » Nowi członkowie Koalicji Bezpieczni w Pracy

Nowi członkowie Koalicji Bezpieczni w Pracy

14.04.17

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Oferta spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Firma zapewnia także najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej.

articleImage: Nowi członkowie Koalicji Bezpieczni w Pracy fot. Thinkstock

Inter Cars posiada 226 filii w Polsce i 221 filii za granicą. W 2015 roku przychody spółek przekroczyły 1,6 mld zł. Od maja 2004 r. spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Firma uzyskała Certyfikat Wiarygodności Biznesowej, otrzymała tytuł Giełdowej Spółki Roku oraz znalazła się na podium plebiscytu Laur Konsumenta.

Z zadowoleniem przyjmujemy przystąpienie do Koalicji Bezpieczni w Pracy – widzimy w tej inicjatywie możliwość stworzenia platformy wymiany wiedzy i doświadczeń związanych z bezpieczeństwem w pracy. Z naszej perspektywy, platforma stanowi doskonałe wsparcie i narzędzie dla naszych klientów – głównie małych i średnich warsztatów. Będą one mogły korzystać ze specjalistycznej wiedzy, zadać pytanie lub sprawdzić, jak bezpieczniej prowadzić swój biznes - mówi Robert Kierzek, Prezes Zarządu Inter Cars S.A.

Źródło: www.bezpieczniwpracy.pl

Inny 14.04.17
Zobacz wszystkie materiały pochodzące z: Serwis BHP
Skomentowano 0 razy
Średnia ocena artykułu (oddanych głosów: 0)

 
ZOBACZ TAKŻE

Zapisz się na newsletter
NAJCZĘŚCIEJ CZYTANE