"Gamestorming" - S. Brown, D. Gray, J. Macanufo

"Gamestorming" - S. Brown, D. Gray, J. Macanufo

Wspaniałe rzeczy nie dzieją się w próżni. Stworzenie przestrzeni do kreatywnego myślenia i innowacyjności może okazać się ogromnym wyzwaniem. Jak tego dokonać w swojej firmie? Odpowiedź może cię zaskoczyć: poprzez gry biznesowe.

Więcej informacji na stronie Profinfo.pl >>>

Autorzy książki prezentują narzędzia i techniki stosowane przez innowacyjnych profesjonalistów. „Gamestorming” to unikatowy zestaw ponad 80 gier, które pomagają przełamywać bariery oraz zachęcają do angażowania się i kreatywnego myślenia, a jednocześnie pomagają organizować pracę w firmie.

Dzięki tej publikacji dowiesz się, jak:

zażegnać konflikt i zwiększyć zaangażowanie pracowników,

poprawić współpracę i komunikację dzięki technikom myślenia wizualizacyjnego,

pogłębić wzajemne zrozumienie przez wcielanie się w role klienta i użytkownika,

skracać spotkania i sprawiać, że staną się bardziej produktywne,

zidentyfikować źródło problemu i odkryć drogi prowadzące do jego rozwiązania.

„Odwieczny problem: potrzeba innowacyjności. Nareszcie mamy rozwiązanie: Gamestorming. Gry biznesowe dla innowatorów. Ta błyskotliwa, dowcipna i praktyczna książka mobilizuje do myślenia i pobudza kreatywność. A to wszystko za pomocą rzeczy, które już teraz znajdują się w twojej szafce w biurze!”

Daniel H. Pink,

autor Drive i A Whole New Mind

„Gamestorming odmieni sposób, w jaki zbierasz pomysły i jednoczysz zespół. Przejście od burzy mózgów do praktycznych ćwiczeń przyniesie efekty, o jakich nawet nie śniłeś.”

Nancy Duarte, dyrektor zarządzająca Duarte Design,

autorka Slide:ology i Resonate

Obszerny zestaw opisów gier jest dostępny w wersji elektronicznej na stronie www.gamestorming.abc.com.pl po wpisaniu zamieszczonego w książce kodu aktywacyjnego.

Data publikacji: 2 lipca 2013 r.